Mapy – top hotely sveta 26-50

Le Bristol Paris

Savoy Palace je špičkový päťhviezdičkový hotel, ktorý je členom významného portfólia „Leading Hotels of the World“. Je ideálnou voľbou pre tých najnáročnejších hostí, ktorí hľadajú relax a luxus s dokonalou zmesou kultivovanosti, moderného komfortu a vrelej pohostinnosti. Všetky izby sú nápadne zariadené v modernom štýle s tkaninami vyrobenými na mieru, ako aj nábytkom vyrobeným prevažne miestnymi remeselníkmi.

Orientačná cena: cca €1340 noc/2 osoby
https://www.oetkercollection.com/hotels/le-bristol-paris/
POLOHA

Four Seasons Resort Lanai

Quinta da Casa Branca sa nachádza v rozsiahlych záhradách s rôznymi subtropickými stromami a banánovou plantážou. Ponúka boutique hotel a elegantný kaštieľ, vyhrievaný bazén a izby s výhľadom do záhrady. V objekte sa nachádzajú dve reštaurácie.

Orientačná cena: cca €1340 noc/2 osoby
https://www.fourseasons.com/lanai/
POLOHA

Nayara Gardens

Tento elegantný malý luxusný hotel sa nachádza v botanickej záhrade. Quinta bola postavená v 18. storočí a donedávna bola domovom známych francúzskych a britských rodín. Svieže záhrady obsahujú viac ako 500 rôznych druhov rastlín, ktoré sú jedinečné svojou rozmanitosťou a prírodnou krásou.

Orientačná cena: cca €420 noc/2 osoby
https://nayaragardens.com/
POLOHA

L Auberge De Sedona 

Spájajúc prírodu a ľudského ducha, Quinta do Lorde Resort Marina sa vynára z krištáľovo čistých vôd oceánu, len 20 minút od hlavného mesta Funchal a 10 minút od medzinárodného letiska Madeira. Rezort Quinta do Lorde sa nachádza na polostrove Ponta de São Lourenço, jedinečnom svojim terénom a unikátnou vegetáciou.

Orientačná cena: cca €800 noc/2 osoby
https://www.lauberge.com/
POLOHA

Inkaterra Machu Picchu Pueblo Hotel

Koncept, ktorý sa skrýva za Estalagem da Ponta do Sol, sa dá najlepšie definovať ako koncept únikového miesta. Nachádza sa na vrchole útesu a je výsledkom renovácie starej „quinty“ s jednoduchým cieľom: integrovať pôvodné budovy do súčasného štýlu. Architektúra umocňuje krásu už tak krásneho miesta. Atmosféra je jednoduchá a uvoľnená, no zároveň sofistikovaná.

Orientačná cena: cca €560 noc/2 osoby
https://www.inkaterra.com/inkaterra/inkaterra-machu-picchu-pueblo-hotel/the-experience/
POLOHA